WPwGA

Wycieczka do Bayerpark

DSC07496

Wycieczka do Bayerpark

27 czerwca 2015

Sobota rano, godzina 5.00 – trzeba wstawać. Jakże było ciężko zmotywować dzieci do opuszczenia łóżek ale obietnica wspaniałej zabawy zrobiła swoje. Zbiórka na Urfaranermarkt w Linz udała się ludzie na czas przyjechali i pojechaliśmy po kolejnych wycieczkowiczów do Wels.
Autokar się wypełnił, wrzało jak w ulu. Było wiele dzieci pod opieka pani nauczycielki jezyka polskiego Mag. Małgorzaty Szczerek. Dotarliśmy na miejsce a tu mżawka, wszyscy popakowali niezbedny sprzęt (kurtka przeciwdeszczowa, aparat fotograficzny czy kanapki). Ustalone zostaly godziny otwarcia autokaru tak by każdy mógł się rozładować lub załadować jeśli miał taką potrzebę.
Pierwsze kroki w parku i już widać szerokie uśmiechy na twarzach dzieci. Ustalono zasady tak by w razie „zgubienia” opiekuna dzieci nie panikowały a poradziły sobie z sytuacją.
Impreza ruszyła na maxa. Pogoda trochę „placzliwa”, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – nie było za wielu oczekujacych, więc dzieciaki korzystały ile wlezie z atrakcji bez tracenia czasu w kolejkach.
O 12 lunal deszcz, ale taki, że nie można go było ifnorować – całe szczęście, bo przynajmniej zrobiła się naturalna przerwa na obiad :). Po godzince po deszczu ani śladu, więc wszyscy ruszyli na kolejne rollercostery, koniki, osiołki, karuzele, lódki, smoki czy badanie maszyn okolokosmicznych. O 14 pan Prezes zaprosił wszystkie dzieci na lody a o 17.45 była zbiórka w autokarze.
Polecam ten wyjazd. Dzieci mają możliwość wyszalenia się, szczególnie jeśli mają wzrost powyżej 140 cm. Mniejsze wymagaja towarzystwa tak od 100-125cm, ale jest naczym jeżdzić, gdzie się bawić i gdzie zjeść.
Polecam.

Red. Katarzyna Wicher-Zaremba
>>>Zdjęcia: Michael Salaberge, Julian Gaborek

Zdjęcia: Edyta Buc

DSC07550DSC07527

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

Impressum | copyright 2021 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved