WPwGA

Media

Strona internetowa

Julian Gaborek

tel.: +43 (0) 650/9045133

e-mail: j.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

08-10-2014 10-42-29

Michael Sallaberger

e-mail: m.sallaberger@poloniaoberoesterreich.com

Erika Innerstberger

Tel.: +43(0 ) 676/6539331

Anna Gaborek

Tel.: +43(0 ) 680/2365780

e-mail: a.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Media Polonijne

Ewa i Richard Maslowski

Tel.: +43(0 ) 650/3261489

DSC06189

Edyta Buc

Tel.: +43 (0) 699/11321779

e-mail: e.buc@poloniaoberoesterreich.com

DSC06197

Wiktor Solarczyk

Tel.: +43 (0) 676/842091115

e-mail: w.solarczyk@poloniaoberoesterreich.com

MAG. ART. Miroslaw Dworczak

Tel.: +43 (0) 650/2379069

Polskie Radio w Górnej Austrii

I zespół redakcyjny

Anna Gaborek

Tel.: +43(0 ) 680/2365780

e-mail: a.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Maja Haller

Tel.: +43(0 ) 680/3201962

II zespół redakcyjny

Elżbieta Sobczak-Grgic

tel.: +43 (0) 664/1822774

e-mail:e.sobczak-grgic@poloniaoberoesterreich.com

Alicja Szpałek

e-mail: a.szpalek@poloniaoberoesterreich.com

DSC06991

Ewelina Gładysz

tel.: +43 (0) 660/7310708

e-mail: e.gladysz@poloniaoberoesterreich.com

III zespół redakcyjny

DSC00708

Beata Kiebuła

tel.:+43 (0) 699/19206296

e-mail: b.kiebula@poloniaoberoesterreich.com

DSC00266

Aleksandra Sallaberger

e-mail: a.sallaberger@poloniaoberoesterreich.com

DSC04890

Łukasz Grzegorczyk

e-mail: l.grzegorczyk@poloniaoberoesterreich.com

IV zespół redakcyjny

 DSC_0193

Urszula Puc

e-mail: u.puc@poloniaoberoesterreich.com

DSC05597

Dr. Dipl.- Ing.  Martyna Grydlik

Tel.: +43(0 ) 650/8225474

e-mail: m.grydlik@poloniaoberoesterreich.com

DSC_0005

Łukasz Bilski

tel.:+43 (0) 699/19335931

e-mail: l.bilski@poloniaoberoesterreich.com

 

Daniel Jastrzębski

e-mail: d.jastrzebski@poloniaoberoesterreich.com

Impressum | copyright 2017 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved