WPwGA

Media

Strona internetowa

Julian Gaborek

tel.: +43 (0) 650/9045133

j.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

08-10-2014 10-42-29

Michael Sallaberger

m.sallaberger@poloniaoberoesterreich.com

Erika Innerstberger

Tel.: +43(0 ) 676/6539331

Anna Gaborek

Tel.: +43(0 ) 680/2365780

a.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Media Polonijne

Ewa i Richard Maslowski

Tel.: +43(0 ) 650/3261489

DSC06189

Edyta Buc

Tel.: +43 (0) 699/11321779

DSC06197

Wiktor Solarczyk

Tel.: +43 (0) 676/842091115

MAG. ART. Miroslaw Dworczak

Tel.: +43 (0) 650/2379069

Polskie Radio w Górnej Austrii

I zespół redakcyjny

Anna Gaborek

Tel.: +43(0 ) 680/2365780

a.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Maja Haller

Tel.: +43(0 ) 680/3201962

m.haller@poloniaoberoesterreich.com

II zespół redakcyjny

Elżbieta Sobczak-Grgic

tel.: +43 (0) 664/1822774

e.sobczak-grgic@poloniaoberoesterreich.com

Alicja Szpałek

a.szpalek@poloniaoberoesterreich.com

DSC06991

Ewelina Gładysz

tel.: +43 (0) 660/7310708

III zespół redakcyjny

DSC00708

Beata Kiebuła

tel.:+43 (0) 699/19206296

b.kiebula@poloniaoberoesterreich.com

DSC00266

Aleksandra Sallaberger

a.sallaberger@poloniaoberoesterreich.com

DSC04890

Łukasz Grzegorczyk

IV zespół redakcyjny

 DSC_0193

Urszula Puc

u.puc@poloniaoberoesterreich.com

DSC05597

Dr. Dipl.- Ing.  Martyna Grydlik

Tel.: +43(0 ) 650/8225474

DSC_0005

Łukasz Bilski

tel.:+43 (0) 699/19335931

 

Daniel Jastrzębski

Impressum | copyright 2017 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved