WPwGA

Polskie Radio w GA

logo+radio+12

_blank

Polskie Radio w Górnej Austrii

Audycje w każdą niedzielę o godz. 12.00 – 13.00

Powtórki audycji – w poniedziałki o godz. 10.00

Nr. tel. do studia radiowego podczas audycji na żywo -+43(0)732-717277-130 lub 131

 E-mail: radio@poloniaoberoesterreich.com

Polskie Radio w Górnej Austriitutaj naciśnij aby posłuchać radia ” live”

Polskie Radio w Górnej Austriitutaj naciśnij aby „odsłuchać” audycje

Galeria zdjęć PRwGA – tutaj naciśnij

Polskie Radio w Górnej Austrii – to polonijna redakcja radiowa pod patronatem Wspólnoty Polaków w Górnej Austrii przygotowująca swoje audycje w języku polskim.

Nasze radio rozpoczęło nadawanie audycji 6 grudnia 2008 roku. Od tej pory wielu chętnych zasiadało za pulpitem radiowym, aby gościć za pomocą fal eteru i internetu w Państwa domach.

Redaktorzy Polskiego Radia w Górnej Austrii to amatorzy, których ta dziedzina medii zainteresowała na tyle,  że po kursach przygotowujących do tej pracy, ich hobby przyjęło realną postać w formie emisjowanych  audycji. Nasze zespoły redakcyjne czuwają, abyście Państwo co niedzielę w południe mogli z nami się spotkać i również uczestniczyć w audycji drogą telefoniczną, ponieważ prowadzone są one na żywo.

Przygotowujemy programy o różnorodnej tematyce, począwszy od polonijnych wydarzeń kulturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem imprez „Wspólnotowców”, poprzez prezentowanie ciekawych koncertów, spotkań z (nie)zwykłymi osobistościami, interesujących wycieczek i omawianiu problematyki bieżącej, a skończywszy na podawaniu informacji o zbliżających się imprezach w kręgach polonijnych. W zakresie muzycznym staramy się przypominać zarówno stare, znane kawałki muzyczne, jak i promujemy nowe, mniej znane.

I zespół redakcyjny

DSC00697

II zespół redakcyjny

DSC06976

III zespół redakcyjny

DSC01323

IV zespół redakcyjny

DSC_0212

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

Impressum | copyright 2017 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved