palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

II Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Górnej Austrii

10 lipca 2010

W sobotę 10 lipca 2010 na kortach tenisowych w Hinzenbach odbył się kolejny II Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Górnej Austrii organizowany przez WPwGA. W turnieju udział wzięli: Julian Gaborek, Andrzej Duliński, Jacek Ostrowski, Krzysztof Haller i Andrzej Gaborek. Po zaciętej walce w  systemie „każdy z każdym” do finału doszli Julian Gaborek i Andrzej Duliński. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Duliński, który wynikiem 6:3 pokonał Juliana Gaborka. III miejsce zajął Jacek Ostrowski. Gratulujemy zwycięzcy!!!

Po zakończonym turnieju  w sympatycznej atmosferze i przy wspaniałej pogodzie odbył się grill.

Dziękujemy organizatorowi i uczestnikom turnieju za mile spędzony czas!