WPwGA

Wellness na Węgrzech

DSC05728

Wellness na Węgrzech

2-6 styczeń 2015

Wellness na Węgrzech – 2-6.01.2015 r.
Wycieczka rekreacyjno–wypoczynkowa Wspólnoty Polaków w Górnej Ausrtii.
Grupa 15 osobowa odwiedziła miejscowość Bük na Węgrzech i tutejsze wody termalne. Bük to niewielka, pełna zieleni miejscowość, która jest jednym z najbardziej znanych kurortów, położona niedaleko Sopron i austriackiej granicy. Tutejszy, nowoczesny kompleks basenów, bogata infrastruktura turystyczna, łagodny mikroklimat i spokojna okolica stwarzają wprost idealne warunki zdrowego wypoczynku. Tutejsze wody wypływają z głebokości prawie 1300 m a ich temperatura wynosi 55 st. Wspomagają leczenie chorób układu ruchu i układu pokarmowego. Zespół basenów położony jest na terenie rozległego parku. W jego skład wchodzi aż kilkanaście basenów krytych i odkrytych z wodą termalną .Tutejsze wody termalne należą do grupy cieplicowych alkaliczno-wodorowęglanowych z zawartością wapnia magnezu i fluoru. Swietnie nadają się do poprawy sprawności układu ruchowego , działając leczniczo przy dolegliwościach cywilizacyjnych związanych ze stresem, przemęczeniem i brakiem ruchu.
Hotel Repce Gold to obiekt usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie zespołów basenów z którym posiada bardzo wygodne połączenie korytarzami. Obiekt zapewnia duży komfort wypoczynku. Pokoje posiadają Tv , telefon, minibarek, klimatyzacje, szlafroki, reczniki. Hotel posiada własne centrum wellness z basenem krytym, jacuzzi i sauny. Hotel godny polecenia, który sprosta nie jednym oczekiwaniom.
Program wycieczki obejmował cztery dni spedzone w Hotelu Repce Gold, korzystanie z dobrodziejstw wód termalnych a przede wszystkim relaks i wypoczynek w doborowym towarzystwie w połączeniu z dobrym humorem. Była to świetna zabawa w wodzie ale i wielka przyjemność. Dzięki tym składnikom mineralnym czujemy się lepiej ,wzmocniliśmy naszą odporność, wrociły nam siły witalne. Nasze ,,akumulatorki ,,zostały podładowane na kolejny długi rok.

Dziękujemy
Do zobaczenia za rok!!!!
Red. Agnieszka Marek
Zdjęcia: Julian Gaborek

DSC05831DSC05839

 

 

 

 

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

Impressum | copyright 2021 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved