WPwGA

Wycieczka do BayernPark 2014

DSC04103

Wycieczka do Bayer Park

28 czerwca 2014

Wycieczka do Bayer Park

Chciałabym po krótce podzielić się z wami wrażeniami jakich doświadczylismy  na wycieczce do Bayern Park, która odbyła się dnia 28 czerwca 2014 r.

Jako,  iż ja z moim mężem i dwójka dzieci poraz pierwszy uczestniczylismy w takiej wyprawie mogę wyrazić tylko jedna opinię : JESTEŚMY ZACHWYCENI!!!.

W dniu wyjazdu mieliśmy ustaloną tzw „zbiórkę” o godzi 7:00  rano w Wels.Wszyscy przybyli punktualnie i choć troszkę mżało i tak wiedzieliśmy że pogoda została dla nas zamówiona 😉

Wyjechaliśmy w pełnym komplecie osób w kierunku Reissbach.

Na rozpoczęcie tego pięknego dnia zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i ruszyliśmy w kierunku wejścia.

W Bayern Park jest bardzo wiele różnych atrakcji dla dzieci z których mogą rownież skorzystać dorośli.

Kazdy znalazł tam coś atrakcyjnego dla siebie. Dla wszystkich napewno była to niezapomniana przygoda. Podziwiam dzieciaki za odwagę , bo sama z wielu atrakcji nie skorzystałam . Na terenie obiektu jest pod dostatkiem toalet i punktów gastronomicznych co jest wielkim udogodnieniem.

Nasza 57 osobowa grupa korzystała przez cały dzień z wielu oferowanych tutaj atrakcji.  Zadowoleni i pełni wrażeń powrócilismy o 17:30 do Autokaru. Wycieczka została zorganizowana bardzo profesjonalnie przez Wspólnotę Polaków w Górnej Austrii  za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Red.Karolina Magdalena Loibingdorfer

DSC04052DSC04203

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

Impressum | copyright 2022 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved