WPwGA

Media

Strona internetowa

Julian Gaborek

tel.: +43 (0) 650/9045133

j.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

08-10-2014 10-42-29

Michael Sallaberger

m.sallaberger@poloniaoberoesterreich.com

Erika Innerstberger

Tel.: +43(0 ) 676/6539331

Anna Gaborek

Tel.: +43(0 ) 680/2365780

a.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Media Polonijne

Ewa und Richard Maslowski

Tel.: +43(0 ) 650/3261489

DSC06189

Edyta Buc

Tel.: +43 (0) 699/11321779

MAG. ART. Miroslaw Dworczak

tel.: +43 (0) 650/2379069

Polskie Radio w Górnej Austrii

Zespół redakcyjny I

Anna Gaborek

Tel.: +43(0 ) 680/2365780

a.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Maja Haller

Tel.: +43(0 ) 680/3201962

m.haller@poloniaoberoesterreich.com

Zespół redakcyjny II

Iga Karczewska-Jóżwik

tel.: +43 (0) 660/7430500

i.karczewska-jozwik@poloniaoberoesterreich.com

Julian Gaborek

tel.: +43 (0) 650/9045133

j.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Zespół redakcyjny III

Henryk Bemben

tel.: +43 (0) 650/7931956

h.bemben@poloniaoberoesterreich.com

Grażyna Smarzyńska

tel.: +43 (0) 660/4595957

g.smarzynska@poloniaoberoesterreich.com

Zespół redakcyjny IV

Magdalena Machno-Roczymska

Tel.: +43 (0) 681/84522354

m.machno-roczymska@poloniaoberoesterreich.com

Artur Machno-Roczymski

Tel.: +43 (0) 681/84515792

a.machno-roczymski@poloniaoberoesterreich.com

Impressum | copyright 2020 wpwga | adaption and design amplitude-austria | all rights reserved